Pokračovat k obsahu

Aukční den 62

Zahájení limitace:  26. 4. 2009 12:00  |  Ukončení limitace:  26. 4. 2009 12:00  |  Živá aukce:  26. 4. 2009 10:00

Na aukčním dnu, který se konal 26. dubna 2009 již tradičně na pražském Žofíně, nabídla Aukční galerie Kodl obrazy, kresby, grafické listy a plastiky za vyvolávací ceny v celkové výši 15 milionů korun.Celkově bylo vydraženo 83% nabízených položek, konečná dosažená cena byla v souhrnné výši 20 milionů korun.Rekordní byly i některé dosažené ceny:Rudolf Kremlička, „Přívoz v Tróji“, olej na plátně, okolo 1912, sign. vpravo dole, rozměry 48x60 cm, dosažená cena: 2 600 000,- KčVáclav Špála, „U Berounky“, olej na plátně, dat. 1926, sign. vpravo dole, rozměry 65x81 cm, dosažená cena: 2 000 000,- KčMaximilan Haushofer, „Návrat ze sokolnického lovu“, olej na plátně, sign. vlevo dole,  rozměry 96x133 cm, dosažená cena: 1 500 000,- KčVáclav Brožík, „Praporečník“, olej na dřevě, 1893, sign. vpravo dole, rozměry 80x59,5 cm, dosažená cena: 1 100 000,- KčVáclav Špála, „Zátiší s košíkem ovoce“, olej na plátně, dat. 1928, sign. vlevo dole, rozměry 38x46 cm, dosažená cena: 700 000,- KčAlfons Mucha, „Příjezd maharadžův“, komb. tech., kvaš, akvarel a tužka, na papíře, sign. vpravo dole, rozměry 48x35, dosažená cena: 550 000,- Kč

91. aukce Galerie KODL
91. aukce Galerie KODL
91. aukce Galerie KODL
Výsledky 90. aukce
Výsledky 90. aukce
Výsledky 90. aukce
Jak dražit?
Jak dražit?
Jak dražit?
Nabídnout dílo
Nabídnout dílo
Nabídnout dílo
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Naše nejvyšší prodeje
Naše nejvyšší prodeje
Naše nejvyšší prodeje
Dražit online - Artslimit
Dražit online - Artslimit
Dražit online - Artslimit
Napsali o nás
Napsali o nás
Napsali o nás
CookieNastavení cookies

Více informací o ochraně osobních údajů a cookies.