Continue to content

Auction day 62

Bidding starts:  4/26/2009, 12:00  |  Bidding ends:  4/26/2009, 12:00  |  Live auction:  4/26/2009, 10:00
Na aukčním dnu, který se konal 26. dubna 2009 již tradičně na pražském Žofíně, nabídla Aukční galerie Kodl obrazy, kresby, grafické listy a plastiky za vyvolávací ceny v celkové výši 15 milionů korun.Celkově bylo vydraženo 83% nabízených položek, konečná dosažená cena byla v souhrnné výši 20 milionů korun.Rekordní byly i některé dosažené ceny:Rudolf Kremlička, „Přívoz v Tróji“, olej na plátně, okolo 1912, sign. vpravo dole, rozměry 48x60 cm, dosažená cena: 2 600 000,- KčVáclav Špála, „U Berounky“, olej na plátně, dat. 1926, sign. vpravo dole, rozměry 65x81 cm, dosažená cena: 2 000 000,- KčMaximilan Haushofer, „Návrat ze sokolnického lovu“, olej na plátně, sign. vlevo dole,  rozměry 96x133 cm, dosažená cena: 1 500 000,- KčVáclav Brožík, „Praporečník“, olej na dřevě, 1893, sign. vpravo dole, rozměry 80x59,5 cm, dosažená cena: 1 100 000,- KčVáclav Špála, „Zátiší s košíkem ovoce“, olej na plátně, dat. 1928, sign. vlevo dole, rozměry 38x46 cm, dosažená cena: 700 000,- KčAlfons Mucha, „Příjezd maharadžův“, komb. tech., kvaš, akvarel a tužka, na papíře, sign. vpravo dole, rozměry 48x35, dosažená cena: 550 000,- Kč

Auction lots

Auction day 91
Auction day 91
Auction day 91
How to bid?
How to bid?
How to bid?
How to offer?
How to offer?
How to offer?
News
News
News
Our Highest Sales
Our Highest Sales
Our Highest Sales
Bid Online - Artslimit
Bid Online - Artslimit
Bid Online - Artslimit
KodlContemporary
KodlContemporary
KodlContemporary
Written about us
Written about us
Written about us
CookieCookies settings

We use cookies to improve your user experience and our services. You can give your consent by clicking on the button "Allow all".
More information about data protection and cookies.