Aukce pro Violu 

Vážení přátelé, srdečně vám děkujeme, že se podařilo pro Divadlo Viola vybrat částku 250 000 Kč. 

Zahájení limitace
7. 10. 2020
10:00:00
Ukončení limitace
25. 10. 2020
16:30:00
Živé přihazování
25. 10. 2020
17:00:00

 

Divadlo Viola se těší výlučnému postavení. Neopakovatelná atmosféra tohoto místa přitahuje nejen diváky, ale také velké osobnosti uměleckého světa. Proto, aby se návštěvníci mohli i nadále těšit z unikátního repertoáru, rozhodlo se divadlo hledat duše a ruce otevřené a oslovit tímto nevšedním způsobem ty, kteří si chtějí „zahrát“ a zároveň pomoci. Na konci této „hry“ bude vítězem nejen ten, kdo si vydraží jeden ze šesti zážitků nebo obraz, ale vítězem bude především divadlo Viola.

 

O co se bude „hrát“? Pomoci Divadlu Viola se rozhodlo sedm osobností, které jsou s touto uměleckou scénou propojené a nabízí v online aukci „zážitky“ s nimi spojené. Ke každé položce navíc Viola věnuje dvě vstupenky na svoje představení.

  1.   Víkendový pobyt v penzionu Václava Vydry se soukromou prohlídkou statku
  2.   Soukromá lekce piana/soukromý koncert Ivo Kahánka u vás dom
  3.   Osobní setkání s Terezou Kostkovou nad dobrým jídlem
  4.   Večeře s Miroslavem Donutilem a jeho manželkou Zuzanou v Café Platýz
  5.   Golfová hra s Markem Ebenem v Karlových Varech
  6.   Soukromá lekce tance s vítězi taneční soutěže StarDance Jiřím Dvořákem a Lenkou Norou Návorkovou
  7.   Konvolut obrazů ,,Výš, výš, stále výš... “ od Jiřího Anderleho

 

Jak se zúčastnit „hry“?

Zájemci o aukci těchto zážitků mohou po registraci dražit přímo na aukční platformě Arts Bay nebo si mohou podat na webu artsbay.cz tzv. pevný limit, ve kterém jasně určí, do jaké výše by chtěli daný zážitek dražit. Tento úkon pak za ně provede zástupce Arts Bay nebo Galerie KODL. Vyvolávací cena všech zážitků i konvolutu obrazů činí 1,- Kč a k dosažené ceně nebude účtována žádná další přirážka.

 

Realizaci zážitků bude koordinovat Marianna Drahotská, manažerka Prague Business Clubu, která s výhercem aukce a účinkujícím daného zážitku domluví vhodné místo a čas.