29. 11. 2020 12:00Aukční den 84

Vzhledem k stávající situaci a vládním opatřením se bohužel náš 84. aukční den koná bez přítomnosti veřejnosti. Dražba tradičně proběhne na Žofíně a Vy ji můžete sledovat v přenosu na našem novém aukčním portálu www.artsbay.cz. Začínáme v neděli 29.11. ve 12 hodin.

 

Otevírací doba:

PO–Ne : 10:00 hod.18:00 hod.

Dle nařízení vlády je galerie pro veřejnost uzavřena.

Telefon pro dohodnutí osobní schůzky : +420 602 117 440
možno i o víkendech
 

odkaz na virtuální prohlídku předaukční výstavy

Předaukční výstava 250 mimořádných a vzácných uměleckých děl probíhá v prostorách Galerie KODL od 5. října do 28. listopadu. Výstava bude zakončena aukcí na pražském Žofíně v neděli 29. listopadu od 12 hodin. Poprvé se aukce uskuteční i online formou.

 

Letošní mimořádná situace přispěla k několika změnám. Mezi nejzásadnější novinky patří možnost zúčastnit se dražby online. Galerie KODL připravila pro tyto účely nový aukční portál artsbay.cz. Dále je možné se do aukce zapojit i přes webové stánky invaluable.com a livebid.cz. Další úpravou je prodloužení předaukční výstavy na dva měsíce, což umožňuje prohlídky uzpůsobit a pořádat je v menším počtu návštěvníků, tedy ve větším soukromí. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických opatření v galerii. Vstup do galerie je na zazvonění u vstupních dvěří.

 

       

Další videa ke zhlédnutí 

 

Virtuální prohlídka předaukční výstavy

 

 

 

 

Skrýt filtry