29. 5. 2022 12:00Aukční den 87

Předaukční výstava uměleckých děl představuje od 25. dubna vybranou kolekci výtvarného umění v širokém záběru 19. a 20. století s přesahem do současné tvorby.Zásadním dílem jarní aukce je plátno „Staropražský motiv“ od Bohumila Kubišty. K vidění je i unikátní obraz „Samotáři“ malířky Toyen. Aukce se uskuteční 29. května od 12 hodin na pražském Žofíně. Zájemci budou mít příležitost dražit i online na aukčním portálu Artslimit.com.

Počínaje 3. květnem se každé úterý a čtvrtek budou od 16 hodiny hodiny konat komentované prohlídky předaukční výstavy s našimi kurátory.

Skrýt filtry