Otakar Kubín (1883–1969)

Krajina v Beaulieu

Technika:olej na plátně

Datace:20. léta 20. století

Rozměry:54x65 cm

vyvolávací cena:‍350000

dosažená cena:‍950000

78. aukce, číslo katalogu 34