Alois Bubák (1824–1870)

Tyrolská slavnost

Technika:olej na plátně

Datace:50. léta 19. století

Rozměry:50x69,5 cm

vyvolávací cena:‍700000

dosažená cena:‍800000

78. aukce, číslo katalogu 37