Bedřich Havránek (1821–1899)

U studny

Technika:olej na plátně

Datace:40. léta 19. století

Rozměry:45x55 cm

vyvolávací cena:‍450000

dosažená cena:‍1000000

80. aukce, číslo katalogu 48