Otakar Kubín (1883–1969)

Akt s květinami

Technika:olej na plátně

Datace:20. léta 20 století

Rozměry:73x51 cm

vyvolávací cena:‍700000

dosažená cena:‍1200000

81. aukce, číslo katalogu 59