Antonín Mánes (1784–1843)

Horská krajina

Technika:olej na plátně

Datace:1. polovina 20. let 19. století

Rozměry:31x42 cm

vyvolávací cena:‍1100000

dosažená cena:‍1200000

81. aukce, číslo katalogu 191