Václav Brožík (1851–1901)

O žních

Technika:olej na plátně

Datace:první polovina 90. let 19. stol.

Rozměry:59x80 cm

vyvolávací cena:‍350000

dosažená cena:‍850000

82. aukční den, číslo katalogu 204