Václav Špála (1885–1946)

Zátiší s košíkem třešní

Technika:olej na plátně

Datace:dat. 1928

Signatura:sign. LD

Rozměry:38x46 cm

vyvolávací cena:‍380000

dosažená cena:‍700000

62. aukce, číslo katalogu 117

rám, vynikající galerijní ukázka autorovy mistrovské malby z jeho výborného roku 1928. Na slepém rámu č. 412 v jednoduché závorce. Přiložen původní Špálův dopis majiteli obrazu, ministerskému radovi Dobešovi. Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. J. Zeminou. Přiložen znalecký posudek PhDr. M. Kodla